Turniej Counter-Strike 1.6 HashJama by wiaderko.com

Posted by Szymon Czekaj On Grudzień 14, 2012 ADD COMMENTS

Wszystkich fanów gry Counter-Strike 1.6, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w internetowym turnieju tejże gry, organizowanym przez Forum Wiaderko oraz Serwery HashJama. Rozgrywki zostaną przeprowadzone w formie DeathMatch.

W turnieju mogą wziąć udział jedynie osoby zarejestrowane na Forum Wiaderko.com. Wszyscy zainteresowani gracze zostaną podzieleni na kilka, 10 osobowych grup, w zależności od ilości chętnych osób. Faza grupowa została przewidziana na dni 21 i 22 grudnia, mecze będą rozgrywane w godzinach 10:00, 15:00 oraz 20:00. W tej fazie, każdy uczestnik może sam zadecydować o której godzinie, walczyć będzie o przejście do dalszego etapu rozgrywki.

Z każdej grupy, do półfinału zakwalifikuje się pięciu najlepszych zawodników, posiadających największą ilość fragów. Uczestnicy ponownie zostaną podzieleni na 10 osobowe grupy a ich rywalizacja rozpocznie się 23 grudnia od godziny 12:00. Do finału, przejdą jedynie 4 najlepsze osoby z każdej grupy. Finał zostanie przeprowadzony jeszcze tego samego dnia (czyli 23 grudnia). Rozpocznie się on o godzinie 18:00.

Przypominamy iż podczas trwania turnieju obowiązywać będzie Regulamin Serwerów HashJama a na każdym meczu obecny będzie koordynator. Ważnym motywem jest również fakt iż turniej przeprowadzony zostanie na specjalnie skonfigurowanym serwerze, udostępnionym przez firmę Pukawka.pl

Zapisy do turnieju potrwają do 20 grudnia. Wszystkich chętnych odsyłam pod ten link —> Zapisy do Turnieju Counter-Strike 1.6 HashJama. A szczegółowe informacje odnośnie rozgrywek możecie zaczerpnąć z Forum Organizatora.

 

Poniżej przedstawiamy nagrody, które zostaną podarowane finalista turnieju:

 

1 Miejsce – Klucz do gry Counter Strike Global Offensive oraz slot na wszystkich Serwerach HashJama + Serwer CS 1.6 12 SLOTÓW 1000FPS w wersji MAX na 3 miesiące!

2 Miejsce – Klucz do gry Counter Strike Global Offensive oraz slot na dwóch Serwerach HashJama + Serwer CS 1.6 12 SLOTÓW 1000FPS w wersji MAX na 1 miesiąc!

3 Miejsce – Klucz do gry Counter Strike Global Offensive oraz slot na jednym Serwerze HashJama

 

Sponsorem tychże nagród jest Forum Wiaderko oraz firma Pukawka.pl. Natomiast nasz portal – ElectronicSports.pl podjął się patronatu medialnego nad rozrywkami.

 

 

Leave a Reply