Zapraszamy na Mikołajkowy Turniej od PlayZeek Polska!

Posted by Szymon Czekaj On Grudzień 6, 2012 ADD COMMENTS

Już za niespełna 30 minut nastąpi reaktywacja projektu firmy Macro Games SA, mianowicie PlayZeek Polska. Administratorzy tej innowacyjnej platformy przygotowali na sam początek, Turniej Mikołajkowy w grę Counter-Strike 1.6, który ma być pierwszą z wielu inicjatyw związanych z odrodzonym projektem PlayZeek.

Turniej trwać będzie niespełna dwie godziny, czyli od 20:00 do 22:00. Zaplanowano iż w rozgrywkach weźmie udział maksymalnie 32 drużyny po dwie osoby w każdej. Oczywiście poza dobrą zabawą, administratorzy przewidzieli wspaniałe nagrody:

 

1 miejsce: serwer 1000 fps 12 slotów na 3 miesiące, 2 klucze do steam CS:GO, 2 x koszulka Afterfall Insanity + 2 klucze o tej gry,

2 miejsce: serwer 1000 fps 12 slotów na miesiąc, 2 x koszulka Afterfall Insanity + 2 klucze do tej gry,

3 miejsce: 2x koszulka Afterfall Insanity + 2 klucze do tej gry.

 

Na Turnieju Mikołajkowym nie zakończy się praca włodarzy projektu. W ramach usług portal turniejowy PlayZeek udostępniać będzie m.in. poniższe usługi:

 

• co dwa dni turniej z nagrodami (1on1, 2on2, 3on3, 5on5 – forma wybierana losowo),

• codziennie konkursy, zabawy na naszym facebook’owym fan page’u, oczywiście z nagrodami,

• dużo ciekawych informacji z życia administracji Playzeek’a i zarządu Macro Games SA (właściciela portalu),

• Poniedziakowa Niespodzianka (w każdy poniedziałek będziemy wybierać najlepszego gracza dnia w danej kategorii wybieranej i ogłaszanej losowo w każdą niedzielę),

• szykujemy duży turniej Świąteczno-Sylwestrowy.

 

Oprócz tego administratorzy przez cały czas pracują nad odpowiednim oprogramowaniem, pod grę Counter-Strike: Global Offensive, tak aby dodać najnowsza odsłonę kantera do listy tworzonych turniejów.

 

 

Leave a Reply