DEJV opuszcza szeregi MaxFloPlaY.CS:GO!

Posted by Szymon Czekaj On Listopad 30, 2012 ADD COMMENTS

Od momentu, gdy zespół Banana-Phone dołączył do organizacji MaxFloPlaY, jest to ich pierwsza zmiana kadrowa. Niestety, za sprawą problemów osobistych, z drużyną musiał pożegnać się Dawid „DEJV” Herczyński, niewątpliwie, jest to ogromna strata dla reprezentantów MFP.

Na szczęście, gracze bardzo szybko uzupełnili swój skład o nowego zawodnika, którym jest, Przemysław „NGO” Ciborek, były reprezentant takich organizacji jak: Fear-Factory, D-Link PGS, Alsen-Team oraz GIVE IT ALL. To właśnie z tą ostatnią drużyną NGO zajął trzecią lokatę podczas tegorocznego turnieju EIZO Challenge, odbywającego się w Poznaniu.

 

Niestety stało się coś, czego od początku próbowaliśmy za wszelką cenę uniknąć. Jesteśmy zmuszeni do przeprowadzenia zmiany składu osobowego naszego zespołu. Z powodu problemów osobistych, opuszcza nas Dawid ‚DEJV’ Herczyński. Chcemy mu bardzo podziękować za lata wspólnej gry.

– Oświadczył Grzegorz „GregoreK” Kułaga.

 

Cieszę się z dołączenia do MaxFlo, ponieważ znam chłopaków już dłuższy czas i wiem, że przykładają się do tego co robią. Otwierają się przed nami nowe możliwości i postaramy sumiennym treningiem je wykorzystać. Dziękuję moim chłopakom z GIVE IT ALL za wspólną grę i jednocześnie przepraszam po raz kolejny, że zostawiłem ich w takiej sytuacji.

– Oświadczył Przemysław „NGO” Ciborek.

Leave a Reply