BenQ DELTAeSPORTS.COM ponownie z dywizją League of Legends!

Posted by Szymon Czekaj On Listopad 24, 2012 ADD COMMENTS

Po niespełna rocznej przerwie, do jednej z najstarszych profesjonalnych organizacji sportów elektronicznych w naszym kraju –  BenQ DELTAeSPORTS.COM, powraca sekcja League of Legends.

Po długich przemyśleniach i setkach propozycji zdecydowaliśmy się ponownie otworzyć sekcję League of Legends. Scena LoLa jest bardzo specyficzna i niesamowicie dynamiczna dlatego do współpracy z ewentualnymi drużynami podchodziliśmy bardzo ostrożnie. Gdyby nie zdrowe podejście i upór Bartka to prawdopodobnie jeszcze długo nie zdecydowalibyśmy się na ponownie otwarcie tej dywizji. Przed chłopakami ciężkie zadanie i dużo pracy – na scenie mają groźnych rywali, a występy w DELCIE z pewnością wiążą się z oczekiwaniami na miarę poprzedniej drużyny, która rok temu zaliczała się do ścisłej czołówki. Wierzymy, że chłopaków stać na to by walczyć z najlepszymi i godnie reprezentować markę DELTY. Pamiętajcie o śledzeniu naszego fanpage na Facebooku – www.facebook.com/DELTAeSPOTSCOM gdzie znajdziecie wszystkie informacje o meczach naszej drużyny oraz ich streamach!

 

– Oświadczył Michał „mr0” Jackowski.

 

Włodarze organizacji mają wielkie nadzieje, iż ich nowi reprezentanci dorównają byłym graczom BenQ DELTA i z czasem, będą w stanie rywalizować z obecnie najlepszymi drużynami z całego świata. Natomiast sami gracze, są dumni z protekcji organizacji BenQ DELTAeSPORTS.COM.

 

Jesteśmy niezwykle zadowoleni z możliwości dołączenia do jednej z najstarszych organizacji w Polsce. Posiadanie stałego i dobrego gamingu na pewno nam pomoże w rozwijaniu naszych umiejętności oraz w braniu czynnego udziału w polskich (być może nawet europejskich) turniejach LAN. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie owocna i przyjemna, z korzyścią tak dla nas jak i dla BenQ.DELTAeSPORTS.COM

 

– Oświadczył Bartek „Quiet” Maćkowiak.

 

Z tego miejsca chciałbym podziękować organizacji BenQ.DELTAeSPORTS.COM za okazane nam zaufanie. Jednocześnie zapewniam, iż dołożymy wszelkich starań by nie zawieść oczekiwań naszych nowych włodarzy. Mamy nadzieję, że pod nowym sztandarem rozwiniemy skrzydła. Dobra organizacja, systematyczność i umiejętności – te cechy pozwolą nam osiągnąć sukces!

 

– Oświadczył Radka „R3dz0r” Dywala.

Już dzisiejszego dnia, nowi podopieczni delciaków zaliczą swój pierwszy występ w nowych barwach, w ramach turnieju Go4LoL. Miłym motywem jest również stream graczy, który niebawem zostanie uruchomiony, za pośrednictwem serwisu Twitch.tv

 

Aktualny skład dywizji League of Legends w BenQ DELTAeSPORTS.COM:

 

 Bartosz ‚Quiet‚ Maćkowiak – manager drużyny

 Przemysław ‚zoolt4n‚ Mazur – solo top

 Mateusz ‚Frutos‚ Szajca – support

 Mateusz ‚mlody‚ Strąk – ad carry

 Jakub ‚Kubex‚ Majda – ap carry

 Radek ‚R3dz0r‚ Dywal – jungle

 

Leave a Reply