Dziś premiera – Hitman: Rozgrzeszenie!

Posted by Szymon Czekaj On Listopad 20, 2012 ADD COMMENTS

Dzisiejszego dnia na sklepowe półki trafiła z dawna oczekiwana gra studia IO InteractiveHitman: Rozgrzeszenie. Oficjalnym wydawcą tegoż tytułu, na świecie jest firma  Square Enix Ltd, natomiast na terenie naszego kraju, zajmuje się tym polski oddział firmy CENEGA.

W grze Hitman: Rozgrzeszenie wcielamy się w role głównego bohatera, Agenta 47, który zostaje zdradzony przez swoich pracodawców i uwikłany w tajemniczy spisek. Ścigany przez policję stara się przetrwać w coraz bardziej tajemniczym oraz niebezpiecznym świecie. Jego jedynym sojusznikiem, w walce z agresorem jest, znana z poprzednich części Hitmana, Diana Burnwood.

W sieci pojawiły się już pierwsze, bardzo pozytywne, oceny polskich mediów:

 

– Gry-online.pl – 9/10

– PSX Extreme – 9/10

– Gamezilla – 8,5/10

 

Cechy gry Hitman: Rozgrzeszenie:

 

  • Polska wersja językowa na wszystkich platformach – Xbox 360, Playstation 3 oraz komputerach osobistych.
  • Oryginalny Zabójca powraca: Po sprzedaniu prawie 10 milionów kopii i głośnym filmie kinowym, Hitman: Rozgrzeszenie jest najnowszą, wyczekiwaną z niecierpliwością, częścią serii Hitman.
  • Używając nowej technologii Glacier 2™, opracowanej przez Io-Interactive, tytuł został stworzony od zera zawierając fabułę w filmowym stylu, wyróżniającą się grafiką oraz bardzo oryginalne rozwiązania w mechanice rozgrywki i udźwiękowienia.
  • Doświadcz tętniącego życiem świata: Przemieszczając się po lokacjach, gracze wywierają wpływ na inne postacie, które reagują na subtelne zmiany w swoim otoczeniu i jednocześnie okazują całą gamę emocji. Dzięki wyjątkowo udanym występom hollywoodzkich aktorów oraz sesjom Motion Capture, każdy moment w Hitman: Rozgrzeszenie może przeobrazić się w osobną historię.
  • Wolność wyboru zawsze była kluczowym elementem gier z serii Hitman – postacią można kierować jak drapieżnikiem osaczającym swoją ofiarę, brać udział w agresywnych wymianach ognia lub też wybrać jakikolwiek z pośrednich wariantów. Wysoko rozwinięta mechanika rozgrywki i nowy, zaawansowany system sztucznej inteligencji dostarczają satysfakcjonującego doświadczenia niezależnie od stylu obranego przez Agenta 47 w danej misji.
  • System przebrań został przeniesiony na wyższy poziom dzięki ogromnej liczbie opcji do wykorzystania, pozwalających nie tylko na wtopienie się w tłum, ale także podawanie się za swoją ofiarę. Pamiętaj, że świat może się zmieniać i przeobrażać razem z Tobą, używaj więc swoich trików ostrożnie.
  • Instynkt pozwala graczom zobaczyć świat oczami Agenta 47 – doskonale wyszkolonego zabójcy. Funkcja ta pozwala skorzystać ze specjalnych umiejętności, takich jak przewidywanie trasy patrolu wroga, wyszukiwanie w otoczeniu dróg ucieczki, zapasów broni lub przydatnych skrótów. W przypadku użycia Instynktu w ataku, Agent 47 może wykonać swoją technikę Point-Shooting – nowy element, dzięki któremu gracze poczują się, jak to jest być otoczonym przez wrogów i w ułamku sekundy podejmować decyzję o ich likwidacji. Punkty Instynktu są zdobywane poprzez wykonywanie charakterystycznych dla serii Hitman czynności.

 

Leave a Reply