Konkurs – dwa zaproszenia Dota2 do wygrania!

Posted by Kubski On Listopad 12, 2012 ADD COMMENTS

Od czasu renowacji ElectronicSports.pl nie było tutaj niemal żadnego eventu. W związku z tym mamy Wam do zaoferowania konkurs, w którym do wygrania są dwa zaproszenia do Beta-testów drugiej odsłony gry Defence of the Ancients, czyli popularnie zwanej Doty. Zasady są proste jak barszcz i nie ma tutaj żadnej filozofii ani specjalnych zasad. Wszystko, co musicie zrobić, by wziąć udział w losowaniu to:

1) Polubić nasz fanpage na Facebook’u (http://www.facebook.com/ElectronicSportsPolska).

2) Skomentować ten wpis według wzoru: „Chcę otrzymać zaproszenie do gry DOTA2. Mój E-Mail to: …„. (możesz to uczynić bez rejestracji, za pośrednictwem funkcji disqus).

3) Liczyć na troszkę szczęścia i czekać na e-mail z prośbą o dane osobowe (by sprawdzić czy naprawdę polubiłeś Fanpage), a być może to właśnie Ty już za niedługo będziesz mógł cieszyć się z gry w Dota2!

Niestety nie możemy zaoferować wam nie wiadomo czego – te dwa zaproszenia otrzymałem od Valve do użytku prywatnego, jednak postanowiłem przekazać je na rzecz konkursu, dlatego mam nadzieję, że mimo wszystko wzbudzi to zainteresowanie, a zwycięzcy dostrzegą gest.

Na komentarze czekamy do 16-ego listopada (tj. piątek), do godziny 19. Wszystkim życzymy powodzenia i udanego tygodnia!

 

 

Leave a Reply