Jason w szeregach UniversalSoldiers!

Posted by Szymon Czekaj On Listopad 5, 2012 ADD COMMENTS

Kolejny raz w barwach  UniversalSoldiers będziemy mogli podziwiać emocjonującą grę, bardzo doświadczonego, na scenie FIFA, zawodnika –  Pawła „Jason” Mazuryka, zastąpi on  Mateusza „dekaer” Wawrzyckiego, który po dosyć krótkim czasie pobytu w zespole US, niespodziewanie postanowił przejść do innej organizacji.

Paweł „Jason” Mazuryk miał już przyjemność reprezentacji orzełków, dokładnie trzy sezony temu. Obecnie wyróżnił się on, w Pucharze Otwarcia w lidze AllPlay zdobywając miejsce na podium. Jason jak i włodarze UniversalSoldiers spodziewają się długiej oraz owocnej współpracy.

Dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi podobno , ja jednak ciesze się ze dostałem taką możliwość i jednak wejdę. Mogę zapewnić że dołożę wszelkich starań żeby ta współpraca układała się pomyślnie dla obu stron, i była pełna sukcesów.

– Oświadczył Paweł „Jason” Mazuryk

W ostatnim czasie duże rotacje na scenie FIFY. Kilka dni temu z naszą organizacja pożegnał się Mateusz „Dekaer” Wawrzycki który był bardzo dobrze zapowiadającym się graczem. Dziś możemy w naszych szeregach powitać ponownie Pawła „Jasona” Mazuryk. Paweł wraca ponownie do gry i chce pokazać że jeszcze potrafi strzelać bramki zawodowo. Nie pozostaje mi nic innego jak czekać na pierwsze osiągnięcia i owocnej współpracy z naszą organizacją : )

– Oświadczył manager organizacji Paweł „Pawcio” Watemborski

 

Aktualny skład reprezentacji UniversalSoldiers w grze FIFA

 Michał „s1ssoko” Sokolnicki – Manager Dywizji FIFA 13

 Sebastian „cziko” Włodarczyk

 Krzysztof „Zizou” Kępiński

 Robert „LisFolk” Liszka

 Paweł „Jason” Mazuryk

Leave a Reply