BenQ DELTAeSPORTS.COM z drużyną CS:GO!

Posted by Szymon Czekaj On Listopad 2, 2012 ADD COMMENTS

Organizacja  BenQ DELTAeSPORTS.COM postanowiła kontynuować swoją przygodę z grą Counter-Strike, jednak tym razem na platformie Global Offensive. Dzięki temu, od dnia dzisiejszego w pomarańczowych barwach będziemy mogli ujrzeć drużynę, złożoną z ich byłych reprezentantów, oraz całkiem nowych graczy.

Do  Łukasza „driver” Snopkiewicza,  Patryka „sonamed” Zamulskiego oraz  Tomka „ths” Sopla dołączył jeden z najlepszych graczy CS: Source Damian „Divinity” Cichosz, oraz były zawodnik PGS oraz FF Daniel „myth” Bujalski

Poniżej przedstawiam wypowiedź kapitana drużyny – Tomka „ths” Sopla:

Po ponad 2 miesiącach grania w nieszczęsnego Globusa, testowaniu gry oraz nowych zawodników, udało nam się stworzyć skład, który miejmy nadzieję, będzie mógł powalczyć o najlepsze lokaty na polskiej scenie Globusa. Nowymi osobami w naszych szeregach będą jedni z najlepszych graczy ze sceny CS:Source: Divinity oraz Mycior, którego część osób ze sceny 1.6 kojarzy z występów m.in w PGS, kiedy to przez pewien okres byli niekwestionowanym nr 2 w Polsce. Z tego miejsca chciałbym również podziękować Dokowi za wspólne 2 lata grania oraz Benkowi za ponad 6. Szkoda, że w naszym najlepszym okresie grania w 1.6 nie dane było nam uczestniczyć w większej ilości turniejów międzynarodowych. Po świetnym występie na GameGunie na długi czas pozostanie niesmak z tego, że był to dla nas zarówno najlepszy jak i ostatni turniej na platformie 1.6. Możemy być jednak zadowoleni z faktu, że naszej piątce udało się stworzyć niepodważalnie najlepszy drugi zespół w Polsce od czasu powstania Złotej Piątki. Co prawda zrobiliśmy to z 2 lata za późno, ale zawsze fajnie będzie pochwalić się 4 miejscem na SEC czy GameGunie!

 

Tak dla wtajemniczonych pewien obrazek!

 

Obecny skład BenQ DELTA.CS:GO

 Damian ‚Divinity‚ Cichosz

 Łukasz ‚drive‚ Snopkiewicz

 Daniel ‚myth‚ Bukalski

 Patryk ‚sonamed‚ Zamulski

 Tomek ‚ths‚ Sopel

 

Leave a Reply