Pierwszy wywiad z reprezentantem Adversa-Esports, czyli ForAiur!

Posted by Szymon Czekaj On Październik 30, 2012 ADD COMMENTS

Doczekaliśmy się pierwszego wywiadu z udziałem reprezentanta organizacji Adversa-Esports. Na pytania odpowiadał ForAiur, czyli Daniel Gasiulewicz, zawodnik StarCraft 2.

Obecnie ForAiur korzysta z przedpremierowej wersji najnowszego dodatku do StarCrafta 2 – Heart of The Swarm. Swoje pojedynki streamuje za pośrednictwem serwisu twitch.tvhttp://pl.twitch.tv/danielbugi. Poniżej przedstawiam niewielką część wywiadu. Całość jest dostępna oczywiście na witrynie organizacji Adversa-Esports, pod tym linkiem Adversa.pl Serdecznie zapraszam do lektury!

 

HeadShoot’er: Witam Cię, to może na początek przedstaw się nam i pokrótce coś o sobie opowiedz.

ForAiur: WItam, nazywam się  Daniel „ForAiur” Gasiulewicz, mam 23 lata i pochodzę ze Świdnicy na Dolnym Śląsku. W tej chwili pracuję i gram w Starcraft’a 2 Heart of The Swarm.

 

Opowiedz nam proszę, kiedy zaczęła się Twoja przygoda z grami i sportami elektronicznymi.

Mój początek z eSportem zaczął się praktycznie równo z wersją beta Starcraft’a 2 Wings of Liberty, wcześniej grałem w Starcraft Broodwar oglądając koreańskich zawodników na swoim komputerze poprzez VOD : ). Zamarzyłem sobie osiągnąć coś w Starcraft 2, gdyż wszyscy od Koreańczyków po graczy europejskich zaczynają od tego samego.

Na początku było ciężko gdyż, szczerze mówiąc nie rozumiałem gry i nie potrafiłem jej ogarnąć, lecz po 2 latach gry w SC2 WOL poznałem grę i stwierdziłem, że jest dość trudna. Od niecałego roku poważnie myślę nad karierą w Starcraft 2. Swoje treningi rozpoczynałem jeszcze w „Wings Of Liberty”, natomiast niecały miesiąc temu zacząłem grać w wersję „Heart of The Swarm”, z która wiążę jeszcze większe nadzieje. Iż jestem osobą dążącą do perfekcji, to gra daje mi ogromną satysfakcje i chęci do osiągania sukcesów oraz być może wielu wygranych turniejów.

 

Wiem też, że sporo streamujesz, możesz nam opowiedzieć kiedy to wszystko się zaczęło?

Początki moich streamów miały miejsce dość dawno, pierwszy filmik na „twitchu” datowany jest na 13 Sierpnia 2011 roku i chyba od tego momentu mogę stwierdzić że „streamowałem”, dlaczego w cudzysłowie? Gdyż miałem jakość poniżej 360p komputer strasznie ciął i w ogóle chyba za wysoko mierzyłem, ale po pierwszych inwestycjach w komputer było już nieco lepiej. Wtedy wielkim sukcesem dla mnie było posiadanie 3-4 widzów! Teraz jest już troszkę lepiej gdyż gram na dużo wyższym poziomie niż ponad rok temu, mam lepszy sprzęt oraz łącze internetowe, to wszystko pozwala mi na dużo lepszą oprawę mojego streamu. Praktycznie od czasu zakończenia szkoły mocno nastawiłem się na streamowanie własnych gier z komentarzem lub ciekawą muzyką w tle. Moje cele związane ze streamowaniem to osiągnięcie stałego dochodu finansowego, choć wiem, że do tego jeszcze przede mną daleka droga.

Leave a Reply