Zarząd organizacji  UniversalSoldiers postanowił powiększyć swoją dywizje FIFA o kolejnego zawodnika. Tym razem jest to niespełna osiemnastoletni kielczanin,  Mateusz „dekaer” Wawrzycki , który na polskiej scenie „wirtualnej piłki” prezentuje dosyć wysoki poziom. Mateusz, w newsie na witrynie organizacji, został określony jako „jeden z najbardziej obiecujących młodych talentów na polskiej scenie FIFA”.

 

Oświadczenie Mateusza „dekaer” Wawrzyckiego:

Witam wszystkich ! Po długim poszukiwaniach organizacji w końcu udało mi się dojść do porozumienia z silną ekipą jaką niewątpliwie jest Universal Soldiers. Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze współpracowało oraz że każdy będzie zadowolony z mojej gry. Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za zaufanie !!

A oto jak skomentował całe wydarzenie, Paweł „Pawcio” Watemborski, manager organizacji:

W dniu dzisiejszym zasila nasze szeregi nowy zawodnik. Od dziś w naszych szeregach będzie kopał Mateusz „dekaer” Wawrzycki. Ten niespełna osiemnasto letni zawodnik będzie starał się wybić na Polskiej scenie dzięki swoim umiejętnością. Ostatnio stawialiśmy na graczy znanych i doświadczonych, jednak potencjał który czerpie w Mateuszu bardzo mnie osobiście zafascynował i postanowiłem dać mu szansę. Witam go w naszych szeregach i trzymam mocno kciuki.

Leave a Reply