Duma Szlachecka – strategiczna gra przegladarkowa!

Posted by Szymon Czekaj On Marzec 6, 2014 ADD COMMENTS

Bez nazwy-2

Pewnie każdy z Was miał już do czynienia z grami przeglądarkowymi. Sam pamiętam czasy, gdy wstawałem wczesnym rankiem aby odeprzeć nadchodzący atak wojsk przeciwnika. Niewidzialna siła co chwilę nakazywała mi odświeżanie strony – bo może ktoś napisał, wypowiedział wojnę lub zainicjował atak na moją wioskę/planetę. Większość obecnych gier tego typu ma jedną, zasadniczą wagę – pochłaniają nasz czas nie dając w zamian nic, oprócz złudnej przyjemności posiadania wirtualnej społeczności.

Na szczęście powiedzenie „polak potrafi” nie wzięło się znikąd. Duma Szlachecka to najnowsza gra przeglądarkowa, która już od pewnego czasu jest w fazie alphy. Strategia została obsadzona w realiach Rzeczpospolitej Obojga Narodów. Twórcy bardzo starannie odwzorowali w gameplay’u aspekty tego okresu: geografia, ekonomia, militaria, polityka, moda oraz życie codzienne przeciętnego sarmaty.

Ta nieodpłatna gra przeglądarkowa ma za zadanie nie tylko umilić nam wolny czas, przede wszystkim chodzi o zaprezentowanie graczom realiów tamtego okresu. Przedstawienie historii naszego narodu w dogodny dla użytkownika sposób. Bez wątpienia Duma Szlachecka ma możliwość szybkiego rozwoju, bowiem unikalny pomysł gry przeglądarkowej to klucz do sukcesu w tej branży.

Każdy z Was ma możliwość współtworzyć ten projekt. Twórcy nadal starają się ulepszyć grę aby sprostała wymaganiom każdego gracza. W tym celu niezbędne są odpowiednie środki finansowe. Wesprzyj projekt Duma Szlachecka na Wspieram.to

Leave a Reply