Ah ten e-sport, strasznie ciezko sie od niego uwolnic!

Posted by Szymon Czekaj On Marzec 2, 2014 ADD COMMENTS

ELECTRONICSPORTS

Ah ten e-sport, strasznie ciężko się od niego uwolnić. Tym bardziej, że niemal każdego dnia przypominają mi o nim subskrybowane na Facebook’u i YT profile. Natłok obowiązków uniemożliwił mi pisanie na temat elektronicznego sportu przez niespełna dwa i pół miesiąca. Przez ten okres czasu, serwis odwiedzany był jednak przez sporą rzeszę osób – pewnie za sprawą dużej ilości artykułów i jeszcze większej liczbie tagów.

Stwierdziłem, że „bez sensu” byłoby zaprzepaścić projekt, który może nie wygląda idealnie, ale w który włożyłem bardzo dużo serca i pracy. Postanowiłem, że ponownie zacznę aktualizować portal w informacje nt. e-sportu i gier. Oczywiście bez przesady… są ważniejsze rzeczy niż e-sport w moim życiu, dlatego też pisane przeze mnie artykuły będą miały nie tylko postać informacyjną. Postaram się przede wszystkim wyrazić swoją skromną, subiektywną opinię na dany temat, adekwatnie często do ukazywania się ciekawych wątków w naszej społeczności. Co za tym idzie, electronicsports.pl będzie w głównej mierze blogiem a nie portalem informacyjnym.

Sobie oraz Wam, pragnę życzyć powodzenia lecz przede wszystkim wytrwałości w dążeniu do obranego celu! Bo przecież nieważne jest to ile razy upadniemy, liczy się abyśmy umieli się podnieść i brnąć dalej do przodu.

Leave a Reply