World of Warplanes: zanurz się w podniebnych przestworzach!

Posted by Szymon Czekaj On Wrzesień 24, 2012 ADD COMMENTS

World of Warplanes to lotnicze MMO oparte na modelu darmowym z mikropłatnościami. Za produkcję odpowiada studio Wargaming.net, znane m.in. z World of Tanks. System ekonomiczny gry jest wspólny również dla innych gier sieciowych tego zespołu, czyli World of Tanks oraz World of Battleships co oznacza, że wirtualną walutę i doświadczenie zdobyte w jednym z tych tytułów można spożytkować również w dwóch pozostałych.

Gra pozwala zasiąść ze sterami jednego z wielu samolotów pochodzących z okresu tzw. złotej ery awiacji – od maszyn z czasów poprzedzających II wojnę światową, aż po pierwsze myśliwce odrzutowe wykorzystywane w trakcie Wojny koreańskiej czy prototypowe modele, które nigdy nie zostały oddane do użytku (np. eksperymentalne samoloty III Rzeszy). Wszystkie samoloty posiadają unikalne i zgodne z rzeczywistością charakterystyki. Wraz postępami w grze możemy je rozbudowywać i ulepszać, zwiększając tym samym ich potencjał bojowy. Kolejne etapy kariery wirtualnego pilota nagradzane są możliwością wykupywania coraz lepszych maszyn. Tylko najlepsi mogą zasiąść za sterami odrzutowców.

 [youtube id=”ahIo_kMxQtw” width=”600″ height=”350″]

Dzisiejszego dnia otrzymałem kilkanaście  kluczy do drugie, zamkniętej bety World of Warplanes, które najzwyczajniej w świecie rozdam czytelnikom ElectronicSports.pl. Warto dodać iż premiera gry została przewidziana na 23 listopada, obecnego roku!

 

Niniejszy kod umożliwi ci bezpośredni dostęp do testów zamkniętej bety World of Warplanes. Wraz ze swoimi przyjaciółmi będziesz miał okazję zagrać w grę z wyprzedzeniem w stosunku do innych graczy. Jeśli nie jesteś zarejestrowany w World of Warplanes odwiedź http://worldofwarplanes.eu/registration/en/, a następnie http://worldofwarplanes.eu/cbt/invite/ aby zrealizować kod dostępowy.

A oto pierwsze pięć kluczy, kolejne opublikuje za pomocą fanpage ElectronicSports.pl w najbliższych dniach! Miłej zabawy!

 

FRW98M63UC5N99F

FRW98D36RF4E96V

FRW98X62KT4F94M

FRW98X72KG4Y44Y

FRW98A77FY6H77K

 

Opis gry: gry-online.pl

Szczególne podziękowania dla:  Wargaming.net

 

 

Leave a Reply