Dzisiejszego dnia organizacja sportów elektronicznych Imperium Gamers pozyskała w swe szeregi kolejnego, świetnego i niezwykle utalentowanego zawodnika gry StarCraft II. Mowa o Piotrze „sLh” Michalskim.

Bardzo mi miło, że mogę kolejny raz reprezentować drużynę e-sportową, tym razem w sc2. Po długiej rozłące z e-sportem wracam z nie lada apetytem na zaprezentowanie jak najlepszych gier. Dlatego też czekajcie na wiadomości z frontu 😉

– Oświadczył Piotr „sLh” Michalski.

Bez wątpienia Piotra Michalskiego możemy określić mianem weterana gier multiplayer, rozpoczął on bowiem swoja przygodę z profesjonalnym e-sportem ponad osiem lat temu, od gry WarCraft III. Wielokrotnie stawał na podium polskich eliminacji do World Cyber Games oraz Electronic Sports World Cup. Z czego zdobył możliwość reprezentowania naszego kraju na światowych finałach, m.in. WCG Grand Final Seattle 2007 – 5-8 miejsce oraz ESWC 2010 Paryż – 8-16 miejsce.

Bardzo cieszymy się, że udało nam się pozyskać Piotrka. sLh jest zawodnikiem bardzo doświadczonym. W ramach swojej e-sportowej kariery związanej z WC3 osiągnął bardzo wiele. Przykłady takie jak np. Grubby pokazują, że byli gracze WC3 doskonale odnajdują się w SC2. Głęboko wierzymy także w potencjał Piotra. Jako gracz SC2 pokazuje się również z bardzo dobrej strony. Biorąc udział w turniejach onlinowych z powodzeniem walczy z najlepszymi w europie. Dyspozycja sLh z ostatniego okresu czasu skłoniła nas do nawiązania dialogu i zaowocowała przyłączeniem do Imperium. Głęboko wierzymy ze ostatnie wyniki, jak chociażby kwalifikacja do CyberCup’u to początek pasma sukcesów, w których nasza drużyna będzie wspierać sLh.

– Oświadczył Łukasz „evilsky” Pietsz , manager drużyny StarCraft II w Imperium Gamers

Już 2 czerwca sLh wraz z dwoma innymi reprezentantami Imperium Gamers – Marcinem „Senin” Kręcidło oraz Jakubem „qbeN” Witek – rozegra swój pierwszy turniej offline w nowych barwach, w ramach finałów CyberCup, gdzie pula nagród wynosi 2 000 PLN oraz nagrody rzeczowe od Intel Technology Poland.

Gratulujemy i życzymy powodzenia! 

 

 

Leave a Reply