Roszady w Alsen Team!

Posted by Szymon Czekaj On Maj 16, 2013 ADD COMMENTS

Wczorajszego dnia na witrynie organizacji Alsen Team ukazał się bardzo ciekawy wpis dotyczący zmian w składzie gamingu. Roszady dotyczą nie tylko szczebla drużynowego, ale również zarządu. Jak widać, wiosenne porządki dotknęły również ten zespół.

Pierwszą, bardzo ciekawa informacja jest opuszczenie Alsen Team przez jednego z managerów – Macieja „Amar[oW]” Pałac, który bez wątpienia wykazał się sporą inicjatywą w budowaniu marki Alsen Team, m.in. poprzez prowadzenie stoiska organizacji, podczas Intel Extreme Masters Katowice 2013. Jak wiemy, Amar[oW] oficjalnie wstąpił już w szeregi organizacji UniversalSoldiers, gdzie również zajął pozycję managera.

Drugą ciekawostką jest wyrzucenie – w dosłownym znaczeniu tego słowa – dywizji Counter-Strike: Global Offensive z szeregów organizacji. Choć zarząd był dosyć zadowolony z gry swoich reprezentantów, ciągłe zmiany i niemoc w znalezieniu piątego gracza przechyliły szalę na niekorzyść drużyny.  Najprawdopodobniej, w najbliższym czasie włodarze Alsen Team oficjalnie potwierdzą wstąpienie w szeregi organizacji byłych graczy UniversalSoldiers.

 

Były skład dywizji Alsen Team.CS:GO

 

Norbert „Norbiak” Bagiński

Sylwester „sylvo” Bunio

Szymon „Swinkers” Przybylski

Kuba „Kub” Pamuła

 

Z Alsen Team – na dłuższy czas – pożegnał się również Dawid „Dazidek” Chrostowski, który od niespełna siedmiu miesięcy, miał możliwość reprezentowania barw gamingu na scenie gry FIFA. Całe wydarzenie związane z jego odejściem spowodowane jest jego wyjazdem za granicę oraz przerwą w grze.

 

Przychodzi taki czas, że trzeba iść dalej i podejmować ciężkie decyzje. Po Intel Extreme Masters Maciej poinformował nas, że chce wziąć sobie urlop, przystaliśmy na to i czekaliśmy na jego powrót. Jednak przyszła wiosna, i każdy stara się przed sezonem letnim określić, jaką ilością zespołu dysponuje, aby każdy mógł podczas lata korzystać z wakacji. Zaangażowanie Macieja było wielkie, ogrom pracy, który włożył dał organizacji dużo i myślę, że, w US będzie mógł dalej realizować swoją wizję, która była trochę odmienna niż reszty zespołu. Po ostatnich ciągłych zmianach jesteśmy zmuszeni rozstać się z naszą dywizją CS:GO. Ciągła rotacja w składzie nie wpływała dobrze na grę zespołu, a my, jako organizacja nie możemy tolerować ciągłych zmian. Mija już prawie miesiąc a luka po „uszym” nadal nie została wypełniona. Życzymy chłopakom powodzenia w szukaniu i mamy nadzieję, że spotkamy się na niejednym lanie.

– skomentował manager organizacji Alsen Team, Paweł Watemborski.

Leave a Reply