Czarna i spółka w szeregach GF-Gaming!

Posted by Szymon Czekaj On Maj 11, 2013 ADD COMMENTS

Niespełna dwa dni temu, organizacja sportów elektronicznych GF-Gaming wcieliła w swe szeregi kolejną drużynę. Tym razem jest to żeński skład, prezentujący swe umiejętności w Counter Strike: Global Offensive.

Jest nam niezmiernie miło, że zostałyśmy zauważone i wzięte pod skrzydła przez profesjonalną organizację jaką jest GF-Gaming. Postaramy się jak najlepiej reprezentować barwy organizacji w turniejach na scenie krajowej jak i zagranicznej. Gramy takim składem od niedawna, ale z dnia na dzień upewniamy się, że zgranie jest coraz lepsze. Pozdrawiam i zachęcam do trzymania kciuków za Nas i oglądania naszych spotkań.

– Oświadczyła kapitan zespołu, Patrycja „Czarna” Trojanowska.

Dziewczyny grają ze sobą już od ponad miesiąca. Ten niezbyt długi okres czasu pozwolił im jednak zapoznać się ze swoimi umiejętnościami. Panie, pragną trenować jak najczęściej aby poprawiać swoje wyniki i tym samym móc w przyszłości reprezentować GF-Gaming w zagranicznych rozgrywkach.

Skład drużyny GF-Gaming Female.CSGO: 

Patrycja „Czarna” Trojanowska

Natalia „Nath” Duźniak

Róża „Rose” Łokaj

Marta „Zoe” Cieplinska

Justyna „Justiinka” Palinowska

Nasza narodowa, żeńska scena gry Counter Strike: Global Offensive – w sumie jak i innych gier e-sportowych – jest dosyć uboga. Liczymy jednak, iż z każdym dniem (tygodniem, miesiącem) będzie powstawać więcej takich drużyn, dzięki którym ujrzymy pierwsze od dawien, dawna turnieje, wyłącznie dla płci pięknej.

Leave a Reply