Czy miałeś kiedykolwiek pomysł na stworzenie własnej, unikalnej gry komputerowej? A może interesujesz się muzyką i Twoim życiowym celem jest wydanie albumu? – realizacja tak kreatywnych pomysłów wiąże się przede wszystkim z dużym nakładem finansowym a nie każdego stać na wydatek, rzędu nawet kilku tysięcy złotych.

Wspieram.to – to nowo powstała platforma oferująca wsparcie w realizacji Twojego projektu. Jeśli posiadasz pomysł na interesującą aplikacje na smartfona bądź pragniesz wydać nową książkę – wspieram.to pomoże zebrać Ci odpowiednie fundusze do zrealizowania zamierzonego celu. Polityka tej platformy może wydawać się skomplikowana, nic bardziej mylnego! Wystarczy że zarejestrujesz się na witrynie wspieram.to, zaprezentujesz swój pomysł całej społeczności i zaoferujesz niewielką nagrodę za wsparcie finansowe.

Nagroda za gotówkę!? – tak, za wsparcie finansowe bez którego nie udałoby Ci się zrealizować projektu swoich marzeń zaoferuj egzemplarz świeżo wydanej płyty, możliwość darmowego pobrania swojego programu czy chociażby pisemne podziękowanie. Tak niewiele wystarczy aby otrzymać pomoc. Formą bezpieczeństwa – lecz dla niektórych mankamentem – jest czas zebrania odpowiednich funduszy. Przy rejestracji projektu koniecznie musisz podać okres czasu, w którym chcesz zebrać interesującą Cię kwotę. Jeśli nie zdołasz jej zebrać, wszelkie fundusze powrócą na konto wspierającego. Nie dopuszczaj jednak do siebie takiej myśli i podejmij się realizacji swojego pomysłu!

Pomoc w zebraniu gotówki to nie wszystko co oferuje platforma wspieram.to – należy pamiętać, iż tak dużym przedsięwzięciem kieruje pewna grupa osób, która również osobiście pomaga w uatrakcyjnieniu różnorodnych projektów poprzez dodatkowe wsparcie, m.in. w aspekcie prawnym, IT, biznesie oraz marketingu. Zresztą, sam przekonaj się – JAK TO DZIAŁA! 

Leave a Reply