Kolejne roszady w ALSEN Team!

Posted by Szymon Czekaj On Kwiecień 6, 2013 ADD COMMENTS

Od pewnego czasu organizacja sportów elektronicznych  ALSEN Team, borykała się z brakiem piątego zawodnika w swojej dywizji Counter-Strike: Global Offensive. Było to spowodowane opuszczeniem szeregów drużyny przez  Emila „emems” Cara, który nie był zainteresowany dalszą grą ze swoim team’em. W drodze alternatywy wybrał on reprezentowanie organizacji  GF-Gaming.

Przez długi okres czasy włodarze ALSEN Team nie byli w stanie znaleźć godnego zastępstwa, dla swojego byłego zawodnika. Wszelkie poszukiwania kończyły się fiaskiem, co nie wróżyło pozytywnej przyszłości. Jedynym dogodnym wyjściem z tej sytuacji, było całkowite skorygowanie szeregów dywizji, przyjmując propozycję byłych graczy  SYS Gaming uszego i  sylva, którzy zaproponowali wstąpienie w szeregi ALSEN Team, co było równoznaczne z opuszczeniem drużyny przez kolejnego gracza, którym z decyzji kapitana okazał się  Torax.

Po naszych ostatnich nieudanych występach postanowiliśmy skorzystać z propozycji ze strony ex-sys mianowicie uszego i sylva odnośnie małej fuzji. Była to bardzo ciężka, decyzja, bo po odejściu ememsa za głośną karierą do gejmfaksztyn zmuszeni byliśmy do szukania 5 gracza, a w tej sytuacji była mowa o dojściu 2 graczy. Z racji takiej, że nie znaleźliśmy odpowiadającego nam ostatniego gracza, gramy teraz zupełnie nowym składem, z którego po 2-3 dniach jestem bardzo zadowolony. Mam nadzieję, że dobre treningi na topowe zagraniczne teamy, przyniosą w niedalekiej przyszlości zamierzany efekt. Z tego miejsca dziękuje za wsparcie od Alsen oraz wyrozumiałość odnośnie ostatnich zmian, widzimy się na celowniku w Płocku Pozdro.

– Oświadczył Norbert Bagiński.

 

Leave a Reply