Dywizja CS:GO Female w organizacji SYS-Gaming!

Posted by Szymon Czekaj On Marzec 31, 2013 ADD COMMENTS

Wczorajszego dnia w szeregi organizacji  SYS-Gaming wstąpiła nowa dywizja Counter-Strike: Global Offensive, jednak tym razem zarząd zespołu postanowił postawić na żeńską scenę tejże gry.

Jak nietrudno się domyśleć, kobiety w naszym kraju rzadko sięgają po gry, tym bardziej te e-sportowe. Tak więc każda informacja na temat grających Pań, jest niemal równoznaczna z cudem. Choć dla wielu osób taka sytuacja nadal jest fenomenem na e-sportowej scenie, zdarza się coraz częściej. Organizacja SYS-Gaming – jak oświadczył zarząd – od dłuższego czasu poszukiwała dywizji Female, która sprosta ich oczekiwaniom.

W rezultacie, wczorajszego dnia pozyskali oni nową, żeńską dywizję najnowszego kantera. Panie znają się już od dłuższego czasu. Wcześniej grały w młodsze odsłony Counter-Strike i w nich odnosiły swoje indywidualne jak i drużynowe sukcesy. Obecnie, nowe reprezentantki SYS skupiają się na częstych i intensywnych treningach, tak aby w najbliższym czasie rozpocząć swoją przygodę z internetowymi ligami m.in. ESL i AllPlay.

 

Obecny skład żeńskiej dywizji CS:GO.SYS

 

 Agnieszka „aga” L.

 Angelika „Zabojczyni” K.

 Sylwia „sy$ka” J.

 Agnieszka „owenka” W.

 Patrycja „Luuuii” G.

 

Na witrynie SYS-Gaming znalazł się również wywiad z jedną, z nowych zawodniczek tejże organizacji. Tekst znajdziecie pod tym linkiem: PŁEĆ PIĘKNA W SZEREGACH SYS’U. Serdecznie zapraszam do lektury.

Leave a Reply