Na początku czerwca, tego roku, wszystkich zainteresowanych sportami elektronicznymi zapraszamy do Wrocławia, na otwarty turniej gier komputerowych – We LOVE eSPORT 2013. Rozgrywki toczone będą m.in. w Counter-Strike: Global Offensive, Counter-Strike 1.6 oraz FIFA 13 na platformie PS3.

Turnieje gier drużynowych: CS:GO oraz CS 1.6 przewidziane zostały dla 16 drużyn, od których wymagane jest wpłacenie wpisowego w wysokości 250 zł. Dla gry FIFA 13 organizatorzy przewidzieli aż 64 sloty, z czego każdy gracz powinien uiścić opłatę 25 zł. Zebrane fundusze przeznaczone zostaną częściowo na zakup nagród dla finalistów rozgrywek, natomiast cała reszta dodana zostanie oczywiście do tejże puli.

Reasumując, w turnieju We LOVE eSPORT może wziąć udział ponad 220 graczy z całego kraju. Aby zgłosić się do rozgrywek należy wysłać na adres e-mail: zapisy@weloveesport.pl odpowiednią notę, z informacją o zainteresowaniu występem na turnieju. Wszelkie pytania odnośnie We LOVE eSPORT możecie kierować pod adres: info@weloveesport.pl a informacje o samym turnieju znajdziecie na witrynie organizatora: www.weloveesport.pl

Organizatorzy cały czas poszukują odpowiedniego miejsca, w którym mógłby odbyć się turniej. Obecnie posiadają oni dwa warianty, z czego jeden najprawdopodobniej zostanie wybrany jako najkorzystniejszy. Szczegółowe informacje na ten temat będą upublicznione na turniejowym fanpage na Facebook’u, który znajdziecie pod tym linkiem. Nie zapomnijcie kliknąć „Lubię to” i dodać do listy zainteresowań, aby cały czas być na bieżąco z informacjami o We LOVE eSPORT.

 

Leave a Reply