HEDOPIZGARY powracają i atakują scenę CS:GO!

Posted by Szymon Czekaj On Marzec 13, 2013 ADD COMMENTS

Jedna z najlepiej prezentujących się drużyn Counter-Strike: Source w naszym kraju –  HEDOPIZGARY, po krótkiej przerwie powróciła na scenę popularnego kantera. Jednak tym razem  Damian „NECRO” Kilak, wraz z nowym, odświeżonym składem spróbuje swoich sił w Counter Strike: Global Offensive.

HEDOPIZGARY znani byli m.in. z dobrych występów na scenie CS:Source. W roku 2009 stanęli oni na drugim miejscu podium na turnieju LAN CS:S Katowice, natomiast trzy lata później, w ramach tych samych rozgrywek zajęli oni pierwsze miejsce. Nie ominął ich również turniej lanowy UKSW GameFestival (2011/2012) gdzie ulokowali się na pozycji 6/7.

Trudno jest mi wypowiedzieć się o HEDOPIZGARACH, gdyż przed powstaniem nowego projektu Valve, nigdy o owym zespole nie słyszałem. Zapewne jest to spowodowane udzielaniem się na platformie 1.6. Z tego co jest mi wiadomo, zawodnicy odwiedzili kilka lub nawet kilkanaście lanów. Myślę, że razem z chłopakami zdołamy osiągnąć znacznie więcej.

– Oświadczył Mateusz „Pixelini” Grzenkowicz, manager drużyny.

Zawodnicy zespołu HEDOPIZGARY ciężko trenują aby dorównać polskiej czołówce sceny Counter Strike: Global Offensive. Znając ich upór oraz determinacje, możemy spodziewać się nowej, świetnej drużyny co z pewnością zaowocuje emocjonująca rywalizacją z innymi zespołami. Poniżej przedstawiamy również oświadczenie nowego reprezentanta drużyny – Kacpra Starczewskiego, który miał już przyjemność grania w tym team’ie w składzie source’a.

Witam. Po ponad rocznej rozłące z erNbaRem i NECREM powracam na ‚stare śmieci’. Ogólnie jestem zadowolony z takiego przebiegu sytuacji, ponieważ już po krótkim czasie grania można zobaczyć zaangażowanie całej 4ki i mi nie pozostaje odstawać od ich poziomu. AMEN.

– Oświadczył aspik.

 

Obecny skład HEDOPIZGARY.CS:GO:

 

 Mateusz ‚Pixelini‚ Grzenkowicz – manager

 Ernest ‚erNbaR‚ Baranowski

 Kacper ‚aspik‚ Starczewski

 Damian ‚NECRO‚ Kislak

 Patryk ‚Zatta‚ Hoehne

 Dawid ‚DAVE‚ Lazar

 

 

 

Leave a Reply