Dywizja CS:GO opuszcza szeregi BenQ DELTAeSPORTS.COM!

Posted by Szymon Czekaj On Marzec 1, 2013 ADD COMMENTS

Dobiegła końca kilkumiesięczna współpraca organizacji  BenQ DELTAeSPORTS.COM ze swoją dywizja Counter-Strike: Global Offensive. Jak pamiętamy pomarańczowi od zawsze znajdowali się w czołówce najlepszych drużyn na platformie Counter-Strike. Niestety, najnowsza odsłona – Global Offensive, zmieniła to postrzeżenie.

Głównym powodem dla którego dywizja CS:GO opuszcza szeregi drużyny BenQ.DELTA jest brak motywacji do dalszej gry (z pewnością utracony po niezakwalifikowaniu się na finały Your Road To Katowice), kolejnym powodem jest m.in. brak wystarczającego wsparcia ze strony organizacji. Zarząd drużyny zapowiedział wydanie specjalnego oświadczenia o sytuacji w szeregach organizacji.

Po roku owocnej współpracy, wielu sukcesach na platformie 1.6 i wielu porażkach w Global Offensive z dniem dzisiejszym kończymy współpracę z zespołem BenQ DELTAeSPORTS.COM. W imieniu zarówno starego składu 1.6 jak i drużyny Global Offensive chciałbym podziękować za cały wkład oraz wsparcie, jaki przez ten okres udzieliła nam organizacja. Na koniec mogę również dodać, że drużyna Globala, która była nieaktywna niemal od grudnia ubiegłego roku, kiedy to nie udało nam sie awansować na finały Intel Extreme Masters przechodzi w stan nieaktywny. Powodami takiej decyzji jest brak motywacji oraz chęci do grania, spowodowany w głównej mierze brakiem odpowiedniego sprzętu do grania, a także brakiem sensownego wsparcia, które pozwoliłoby nam rywalizować na arenie krajowej jak i międzynarodowej w roku 2013, a także w mojej opinii brak dobrze zapowiadających się graczy na scenie, którzy mogliby wypełnić lukę po jednych z najlepszych polskich graczach CS’a 1.6.

 – Oświadczył Tomek „ths” Sopel

 

Były skład dywizji CS:GO w organizacji BenQ DELTAeSPORTS.COM

 

 Patryk „sonamed” Zamulski

 Łukasz „drive” Snopkiewicz

 Damian „Divinity” Cichosz

 Daniel „myth” Bukalski

 Tomasz „ths” Sopel

 

Leave a Reply