UniversalSoldiers pozyskuje dywizje CS:GO!

Posted by Szymon Czekaj On Wrzesień 22, 2012 ADD COMMENTS

 UniersalSoldiers to kolejna Polska organizacja, która pozyskała dywizję najnowszego produktu  firmy ValveCounter-Strike: Global Offensive. Nowi reprezentanci US znani są na rodzimej scenie kantera, ze względu na ich poprzednie osiągnięcia.  Nobody Knows Us – bo tak nazywała się owa ekipa, przed wstąpieniem w szeregi „uniwersalnych żołnierzy”. Chłopcy zdążyli już, całkiem bezproblemowo zakwalifikować się do piątego sezonu ESL Pro Series.

 

Tak cała sytuacje skomentował Grzegorz „Szpero” Dziamałek:

 

Cieszymy się z dołączenia do drużyny US, a ja tym bardziej ponieważ już nie raz byłem zawodnikiem tej organizacji a niedawno jeszcze reprezentowałem universalnych w poprzedniej dywizji CS’a 1.6 i wiem na co ich stać. Gracze z CS 1.6 początkowo byli skazani na porażki względem graczy z CS:Source w nowego CS’a, lecz nasze dobre wyniki w postaci awansu do EPS oraz dobra postawa we wszystkich turniejach na naszej scenie pokazują, że jesteśmy w stanie rywalizować o najwyższe lokaty na polskiej scenie i chcemy pokazać, że teoria ta była błędna. Scena jednak ciągle się rozwija i dopiero za jakiś czas wszystko się wyjaśni i ustabilizuje. My jednak dziękujemy US za zaufanie i mamy nadzieje, że organizacja zrobiła rozsądny wybór wybierając właśnie nas.

 

Poniżej prezentujemy oświadczenie managera organizacji Pawła „Pawcio” Watemborskiego:

 

Jak wiadomo stary poczciwy pixelowy Counter Strike usuwa się w cień dając miejsce nowemu. Długi czas szukałem odpowiedniej drużyny która będzie chciała grać pod naszą nazwą i znalazłem. Jest mi niezmiernie miło powitać w naszych szeregach nową dywizję CS:GO. Mam nadzieję że dzięki bardzo dobremu połączeniu uda się pokazać że osoby które grały w CS 1.6 również dobrze radzą sobie w nowej odsłonie i nie muszą być gorsi od osób z source. Witamy chłopacy w naszej organizacji.

 

Obecny skład US.CS:GO

 

 Sebastian „ziomsky” Jafra – Manager Dywizji Counter Strike

 Grzegorz „szpero” Dziamałek

 Marcin „rDh” Rutkowski

 Mateusz „mefiu” Gutarowski

 Kacper „hamtaro” Warzecha

 Michał „nvm” Głąbik

 

 

Leave a Reply