Po kilku tygodniach użytkowania wreszcie nadszedł czas, aby zaprezentować Wam – drodzy czytelnicy – kolejny sprzęt multimedialny, który został mi udostępniony w ramach współpracy, od firmy jTab Multimedia S.C. Była już myszka oraz klawiatura, więc przyszedł czas na słuchawki – Enzatec HS903. Recenzję standardowo rozpocznę od opisu pudełka, aby w dalszej części przedstawić istotne informacje na temat parametrów tego produktu. Serdecznie zapraszam do lektury!

Słuchawki Enzatec HS903 zapakowane zostały przez producenta w duże, kwadratowe pudełko zaokrąglone na jego rogach. Dekturowe opakowanie zachowane został w stylowej, ciemnej kolorystyce. Na frontowej części widnieje nadruk z logiem produktu oraz producenta, natomiast na tylniej części widnieją informacje dotyczące budowy urządzenia oraz jego najważniejszych zalet. Są tam również zawarte parametry słuchawek jak i samego mikrofonu.

Po rozpakowaniu zewnętrznej części opakowania, naszym oczom ukazuje się kolejne – tym razem całe pomarańczowe – pudełko. Po otworzeniu wieka, nareszcie dostajemy się do słuchawek firmy Enzatec, które umieszczone są w plastikowej – lecz na zewnątrz oblepionym miękkim tworzywem –  obudowie, na wierzchu której znajduje się niewielka gąpka. W środku oprócz słuchawek i mikrofonu znajduje się również kartka z notą od producenta. Przypomina on w niej o prawidłowym użytkowaniu produktu, właściwym podłączeniu go do komputera czy chociażby odpinanym mikrofonie.

Słuchawki Enzatec HS903 wykonane zostały z tworzywa sztucznego, posiadają również metalowe części m.in. regulacja – dzięki której możemy przystosować je do wielkości naszej głowy. Model HS903 wyposażony został w miękkie, skórzane poduszki, które zapewniają komfort podczas ich użytkowania. Wewnątrz znajduje się również metalowy pałąk, który został oddzielony wygodnym tworzywem. Wnętrze słuchawek wypełnione zostało cienkim, czerwonym materiałem. Na zewnętrznej części, po obu stronach słuchawek, na jasnym metalowym tle widnieje logo producenta. Obudowa mikrofonu wykonana została z gumowego tworzywa sztucznego dzięki czemu jest on giętki a zarazem bardzo sztywny.

Przez ostatnie tygodnie użytkowaniem słuchawki Enzatec HS903 w wielu sytuacjach. Podczas słuchania muzyki, oglądania filmów, grania oraz rozmów przez komunikatory głosowe. Jakość tego produktu jest niezwykle wysoka. Dzięki systemowi akustycznemu otrzymujemy czysty i wyraźny dźwięk, co bez wątpienia jest dużą zaleta tego produktu. HS903 to dynamiczny model głośników wyposażony w m.in. wysokiej klasy magnes neodymowy – co przekłada się na wysoką jakość odtwarzanego dźwięku.

Bez wątpienia, jedną z wielu zalet tego urządzenia jest odpinany mikrofon. Dzięki tej funkcji możemy cieszyć się z użytkowania słuchawek na przykład, na spacerze lub w drodze do pracy/szkoły. Oprócz tego, mikrofon możemy ustawić w dwóch pozycjach. Użytkowej – blisko naszych ust, oraz poziomej do lewej części urządzenia, gdy kończymy rozmowę. Podłączenie mikrofony obsługuje jack 3,5mm co w rezultacie nie przekłada się na straty bądź przerwy w dźwięku.

Przewód, który został zastosowany w słuchawkach Enzatec HS903 został wykonany z gumowego tworzywa sztucznego, w środku którego znajdują się miedziane przewody. Długość kabla wynosi 2,1 metra. Warto zauważyć iż jest on zakończony lakko pozłacanymi stykami co zapobiega stratom w odbieranym dźwięku oraz pozytywnie wpływa na jego jakość. Na przewodzie zamontowana została również regulacja głośności, dzięki czemu wygodnie możemy ściszać lub podgłosić urządzenie.

Moim zdaniem słuchawki Enzatec HS903 nie posiadają żadnych wad w wyglądzie bądź użytkowaniu. Są to najlepsze słuchawki jakie miałem okazje dotąd testować.

Model HS903 to bez wątpienia produkt godny uwagi każdego gracza. Dźwięk, który wydobywa się z tych słuchawek jest bez wątpienia satysfakcjonujący w porównaniu do ich ceny. Produkt polecam również osobom, które długi czas spędzają przed komputerem, oglądając filmy, słuchając muzyki czy chociażby grając. Uszy nie męczą się ani nie bolą po kilkugodzinnym użytkowaniu co bez wątpienia jest pozytywnym motywem. Pamiętajcie że znakiem rozpoznawczym tego modelu jest jakoś i komfort.

Największe podziękowania należą się firmie  jTab Multimedia S.C, dzięki której miałem możliwość przetestować słuchawki Enzatec HS903. Więcej sprzętu firmy Enzatec możecie znaleźć pod tym linkiem – www.sklep.jtab.pl

Leave a Reply