SYS-Gaming powiększa dywizję FIFA!

Posted by Szymon Czekaj On Luty 17, 2013 ADD COMMENTS

Pewien czas temu organizacja  SYS-Gaming powróciła z nową, wirtualną wizytówką, pozyskując przy tym nowych partnerów. Natomiast kilka dni temu powiększyli oni swoją dywizję FIFA, o dwóch bardzo utalentowanych zawodników.

Od kilku dni  Karol „Arcash” Waszkiewicz oraz  Michał „MichałGRO” Grochocki reprezentują barwy SYS-Gaming na scenie popularnej gry FIFA. Arcash jest stosunkowo młodym graczem lecz to nie przeszkadza mu w odnoszeniu zwycięstw. Jeszcze pod barwami poprzedniej drużyny – My-NoMercy – zajął 3 miejsce podczas listopadowego finału miesiąca All Play All Night.

Cieszę się z dojścia do nowej drużyny – SYS- Gaming. Otwiera mi to nowe perspektywy, mimo, że jest to stosunkowo młody zespół mam przeczucie, że to właściwy krok do przodu w mojej karierze. Mam nadzieję na udaną współpracę z obopólną korzyścią.

– Oświadczył Karol „Arcash” Waszkiewicz.

MichałGRO jest natomiast bardzo doświadczoną osobą, na polskiej scenie. W swojej dotychczasowej karierze miał przyjemność reprezentować takie organizacje jak: ClanPoland, GF-Gaming oraz PlayGene. Odwiedził również kilka turniejów lanowych, m.in. Finały ligi Cybersportu, GameFestival w Warszawie czy Best-Lan.

Cieszę się z dojścia do nowej organizacji – SyS-Gaming. Jest to świeża drużyna jeżeli chodzi o FIFĘ dlatego postaramy się stworzyć silny zespół , który namiesza na nie jednym lanie. Mam nadzieję na bardzo dobrą współpracę od siebie postaram się dać jak najwięcej!

– Oświadczył Michał „MichałGRO” Grochocki.

Obaj zawodnicy jak i zarząd organizacji SYS-Gaming liczą na długą oraz owocną współpracę. Włodarze gamingu zapewniają przy tym, iż ich nowi gracze dostaną pełne wsparcie od drużyny.

 

Obecny skład dywizji FIFA w SYS-Gaming

 

 Marcin ‚idk‚ Szafrański – Menadżer Zespołu

 Grzegorz ‚Pajac‚ Wójciak

 Karol ‚Arcash‚ Waszkiewicz

 Michał ‚MICHALGRO‚ Grochocki

Leave a Reply