Po roku reprezentowania barw organizacji  BenQ DELTAeSPORTS.COM, czołowy zawodnik dywizji FIFA Bartek ‚bejott‚ Jakubowski opuszcza szeregi pomarańczowych. Rozstanie – jak oświadczył bejott – przebiegło całkowicie polubownie i było wynikiem wygaśnięcia jego kontraktu.

Bartek dołączył do BenQ DELTAeSPORTS.COM niespełna rok temu (dokładnie 16 lutego 2012r.) tuż po zdobyciu tytułu Mistrza Polski. Podczas rocznej reprezentacji barw BenQ.DELTA udało mi się cztery razy stawać na podium w dużych turniejach offline, oraz wielokrotnie podczas internetowych rozgrywek. Po odejściu bejott’a, w dywizji pozostało jedynie trzech graczy z czego dwóch reprezentować będzie swoją organizację podczas nadchodzących Mistrzostw Polski w FIFA 13.

Ciężko mi cokolwiek napisać… Przyszedł taki moment, że rozstaję się z DELTĄ. Rozstanie następuje polubownie, po wygaśnięciu kontraktu, a mi pozostało tylko podziękować za rok świetnej, owocnej współpracy z obu stron. 4 razy zdobyte podium na ważnych turniejach offline, z czego jedno zwycięstwo(notabene na turnieju organizowanym przez BenQ) – na pewno nie osiągnąłbym tego bez wsparcia od drużyny. Dziękuję zarządowi DELTY, redakcji, kolegom z dywizji za świetną atmosferę na LANACH oraz wspaniałemu grafikofotografowi – dzięki Komar! Do zobaczenia na turniejach!

– Oświadczył na konic, Bartek ‚bejott’ Jakubowski.

*UPDATE* 

Niedługi czas po oświadczeniu iż  Bartek „bejott” Jakubowski postanowił zakończyć współpracę z organizacją  BenQ DELTAeSPORTS.COM, ukazała się oficjalna wiadomość dotycząca jego nowej organizacji. Były reprezentant BenQ.DELTA postanowił dołączyć do organizacji  GameFactionGaming, w barwach której już za trzy dni wystąpi podczas finałów Mistrzostw Polski.

Cieszę się z dojścia do nowej drużyny – GF Gaming. Otwiera mi to nowe perspektywy, mimo, że jest to stosunkowo młody zespół mam przeczucie, że tkwi w nim spory potencjał. Standardowo mógłbym napisać, że liczę na wiele osiągnięć w nowych barwach, ale zamiast bawić się w banały powiem po prostu, że mam nadzieję na udaną współpracę z obopólną korzyścią. Debiut już w sobotę, na Mistrzostwach Polski. See you there!

 – Oświadczył nowy zawodnik GF-Gaming, Bartek „bejott” Jakubowski.

Leave a Reply