Kawka na pokładzie Clan Poland!

Posted by Szymon Czekaj On Luty 12, 2013 ADD COMMENTS

Nie minął nawet tydzień od „odświeżenia” dywizji FIFA w organizacji  Clan Poland, a już zarząd tego gamingu postanowił przyjąć kolejnego gracza, który od dnia wczorajszego oficjalnie reprezentuje ich barwy. Szesnastoletni zawodnik –  Damian „Kawka” Kawczyński – jest kolejną perełką w składzie CPL.

Faktem jest to, iż Damian jest jeszcze bardzo młodą osobą. Nie przeszkadza mu to jednak w ciężkich treningach. Całkiem dobrze radzi sobie również w internetowych ligach: ESL, Zotac Cup coraz 4PL, w których jest obecny już od dwóch lat. Kawka posiada również szereg osiągnięć w turniejach offline, organizowanych przez m.in. Saturn oraz Media Export. Dla zainteresowanych dodam, iż odwiedził on również kilka większych eventów, m.in. Poznań Game Arena 2012, GameFestival w Warszawie 2012 oraz Intel Extreme Masters Katowice 2013.

 

Bardzo cieszę się z dołączenia do takiej organizacji jaką jest ClanPoland. Sądzę, a wręcz jestem pewien, że będzie to krok w przód w mojej eSportowej przygodzie. Myślę, że godnie poradzę sobie z reprezentowaniem organizacji oraz zdobywał jak najwięcej sukcesów pod ich tagiem. Ma zakończenie chciałbym przywitać się z całym Zarządem oraz innymi zawodnikami ClanPoland. Pozdrowienia ślę również do Ekipy Trolli z Team Speaka MFP. Zapraszam do polubienia mojego Fanpage na facebooku – facebook.com/kavvkafifa. Trzymajcie kciuki i czekajcie z niecierpliwością na pierwszy sukces w barwach ClanPoland.

 – Oświadczył Damian „Kawka” Kawczyński.

Leave a Reply