Nieco ponad miesiąc mogliśmy kibicować polskiemu zespołowi League of Legends, reprezentującemu barwy organizacji sportów elektronicznych Absolute Legends. Niestety, z powodu rozpadu drużyny zaprzestali oni dalszej gry pod szyldem aL.

Powód dla którego nastąpił rozpad nie jest oficjalnie znany. Wiemy jedynie, iż na ich miejsce utworzony zostanie nowy skład, w którym znajdą się m.in. Nicker, Cinek i Puki. Gwoli przypomnienia, polski zespół reprezentował organizację Absolute Legends, podczas niedawno odbywającego się Intel Extreme Masters w Katowicach, niestety chłopakom nie udało się wyjść z grupy.

 

Nie będę wnikał w szczegóły rozpadu naszego teamu. Po prostu stało się. Generalnie powodów do narzekań na aL też nie mamy, bo wywiązywali się ze swoich obietnic.

W każdym bądź razie, powstanie prawdopodobnie nowy team na miejsce obecnego. Póki co w składzie znajduje się trzech graczy: Nicker, Cinek i Puki. Jungla i top są nadal pod znakiem zapytania, ale mamy kandydatów, którzy sprawują się w tych rolach dobrze.

Oświadczył Bartosz „Quiet” Maćkowiak.

 

Były skład  Absolute Legends.LOL:

 

 Piotr „Nicker” Muzolf – AP Carry

 Łukasz „HitooN” Dąbrowski – Solo Top

 Dawid „h0rse” Dąbrowski – AD Carry

 Tymoteusz „Tymek” Hołyński – Support

 Jacek „Trausi” Kurczych – Jungler

Leave a Reply