Po niespełna miesiącu od reaktywacji organizacji  Polish Game Control, zarząd zespołu pozyskał nowego reprezentanta, na platformie FIFA. Jest nim  Piotr „lvl” Lewandowski, którego kojarzyć możemy z występów dla m.in.  Team Gameburg oraz  Clan Poland.

Witam wszystkich fanów elektronicznych sportów. Dziś dochodzę do znanej Wam marki jaką jest Polish Game Control. Pragnę przenieść tu swoje doświadczenie które zdobywałem w innych organizacjach. Dalej z tą samą ochotą wygrywania i polepszania swoich umiejętności będę szlifował swoją formę by spełnić oczekiwania i zarządu i te moje własne. Mam nadzieję na współpracę, która przyniesie korzyści obu stronom. Na koniec pragnę podziękować za zaufanie jakie otrzymałem i zachęcić do śledzenia poczynań moich jak i innych dywizji PGC.

– Oświadczył Piotr „lvl” Lewandowski.

Piotr, na swoim koncie posiada skromne osiągnięcia, uzyskane głównie w ligach internetowych. Jednakże, jak zapowiedział w oświadczeniu, pragnie poszerzać swoje umiejętności i notorycznie trenować, aby poprawić swoją formę. lvl jest obecnie jedynym graczem FIFA w organizacji Polish Game Control.

 

 

 

Leave a Reply