Roszady w składzie dywizji MaxFloPlaY.StarCraft 2!

Posted by Szymon Czekaj On Styczeń 30, 2013 ADD COMMENTS

Wczorajszego dnia organizacja sportów elektronicznych  MaxFloPlaY ogłosiła kolejne zmiany. Tym razem dotyczą one dywizji StarCraft’a II. Z drużyną pożegnało się pięciu zawodników:  Druzdil,  Forte,  Gandi,  SecondTwo i  uzer. Powodem, który zainicjował całe wydarzenie była znikoma aktywność graczy, co z kolei kolidowało z planami marketingowymi zarządu.

Organizacja nie ma zamiaru obecnie starać się o pozyskanie graczy, którzy nie zakończyli swojej przygody z odsłoną Wings of Liberty. Ich celem jest najnowszy dodatek do gry StarCraft II – Heart of the Swarm i to właśnie w tym kierunku rozwijać się będzie dywizja.

Jedna z rzeczy, która jest dla mnie przykrym obowiązkiem w szczególności, gdy dotyczy to super ‚gości’, z którymi naprawdę się bardzo zżyłem. Cele, jakie zostały nam postawione w tym roku, przewidują m.in bardzo wysoką aktywność naszych zawodników zarówno pod względem sportowym jak i marketingowym, a z tym ostatnio bywało różnie. Chciałbym serdecznie podziękować graczom za sukcesy i godziny treningów włożone w rozwój własny i MaxFloPlaY.

Wkrótce światło dzienne ujrzy dodatek do StarCrafta II – Heart of the Swarm. Niektórzy z wyżej wymienionych zawodników już od dawna trenują w betę HotS-a, dlatego liczę na to, że szybko wrócą do dawnej świetności, a nasze drzwi w pierwszej kolejności są dla Nich otwarte.

Kolejna istotna zmiana dotyczy osoby, która będzie prowadzić naszą dywizją StarCraft II z racji dłuższej nieaktywności jej poprzedniego menedżera, Piotra ‚Goliath’ Walczaka. Nową (starą) twarzą, która będzie sterować poczynaniami zawodników, zostaje Dariusz ‚karfussen’ Borysiewicz. Powodzenia Karf, trzymam kciuki!

– Oświadczył główny manager MFP, Sebastian „Master” Kiecza.

Niebawem po uszczupleniu dywizji StarCraft’a II, w MaxFloPlaY pojawił się nowy gracz –  Maciej „paL” Matuszewski (Protoss). Dołączył od do dwóch pozostałych członków dywizji MFP.SC2. Maciej jest bez wątpienia bardzo doświadczonym zawodnikiem. Dotychczas miał przyjemność reprezentować m.in. francuską organizację Team Mistral, rywalizował również w wielu internetowych turniejach. Obecnie uczestniczy on w III turze kwalifikacji do turnieju EIZO Razer Cup. W nowych barwach z pewnością zobaczymy go podczas rozgrywek ESL Pro Series Polska VI.

 

Obecny skład dywizji MaxFloPlaY.SC2

 

 Dariusz „karfussen” Borysiewicz – manager

 Patryk „Zazu” Niemier (Zerg)

 Marcin „Zylcu” Metera (Zerg)

 Maciej „paL” Matuszewski (Protoss)

Leave a Reply