SYS-Gaming pozyskuje byłych graczy aSperaGamers!

Posted by Szymon Czekaj On Styczeń 26, 2013 ADD COMMENTS

W ubiegły czwartek skład organizacji sportów elektronicznych  SYS-Gaming powiększył się o kolejnych reprezentantów, tym razem są to nowi gracze Counter-Strike: Global Offensive, którzy dotychczas występowali pod barwami  aSperaGamers.

Roszady w SYS-Gaming rozpoczęły się tak naprawdę od incydentu związanego z ich poprzednim zawodnikiem Karolem „rallen” Rodowiczem, który został zbanowany w lidze ESL z powodu oszustwa, a co za tym idzie, cała poprzednia drużyna została zmuszona pożegnać się z rozgrywkami ESL Pro Series. Bez wątpienia był to ogromny cios dla organizacji, jak i samych zawodników, zważywszy na fakt iż chłopaki, świetnie radzili sobie w EPS i tym samym wywalczyli sobie awans do kolejnej edycji tych prestiżowych rozgrywek.

 

Skład byłych reprezentantów SYS-Gaming.CS:GO

 

 Karol „rallen” Rodowicz

 Michał „michi” Majkowski

 Sebastian „neex” Trela

 Karol „tecek” Kapczyński

 Michał „Bladus” Kluczka

 

Zarząd organizacji SYS-Gaming bardzo szybko zdołał zakontraktować nowy zespół. Drużyna ta dotychczas grała pod barwami aSperaGamers, a w rozgrywkach ESL Pro Series radziła sobie nadzwyczaj świetnie. W fazie grupowej zajęła 4 lokatę tuż za czołowymi zespołami:  ESC Gaming,  BenQ.DELTA oraz  MaxFloPlaY, co wystarczyło aby zakwalifikować się na lanowe finały.

 

Obecny skład dywizji SYS-Gaming.CS:GO

 

 Michał „mhl” Engel

 Adrian „abdul” Kuczek

 Marcin „galbaroo” Galbarczyk

 Sylwester „sylvo” Bunio

 Krystian „USZLUSiON” Siekański

 

Leave a Reply