Bartas opuszcza MaxFloPlaY na rzecz DragonBorns!

Posted by Szymon Czekaj On Styczeń 15, 2013 ADD COMMENTS

Nowy roku dla MaxFloPlaY zaczął się nadzwyczaj pozytywnie. Organizacja pozyskała kolejnego partnera – firmę Gunnar Optiks, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości okularów dla osób spędzających wiele godzin przed komputerem, również dla graczy. Niestety, z dniem dzisiejszym naszą esportową społeczność obiegła informacja o opuszczeniu MaxFloPlaY przez Bartosza ‚Bartas’ Tritt, jednego z najlepszych polskich graczy FIFA i bez wątpienia, człowieka sukcesu. Po dziesięciu miesiącach współpracy z MFP i odniesieniu wielu emocjonujących zwycięstw na arenie polskiej jak i światowej, Bartas podjął decyzję, która miejmy nadzieję, przyczyni się do jeszcze lepszych osiągnięć naszego rodaka.

Z dniem dzisiejszym moja współpraca z organizacją MaxFloPlaY się kończy. Kończy się ten piękny czas, podczas którego świętowałem swoje największe sukcesy w karierze. […] Z tego miejsca chciałbym przede wszystkim podziękować za zaufanie jakim mnie obdarzono, za stworzenie super atmosfery w dywizji MaxFloPlaY.FIFA, bez której nie byłby mowy o moich sukcesach. Dziękuję za każdego lana spędzonego w barwach MaxFlo, bo to nie zapomniane przeżycia! Dzięki Master, Midas! Dziękuję chłopakom z dywizji FIFA za wspólne granie! :) Cieszę się, że mogłem tu być bo to jak na razie najlepszy czas jaki spędziłem w organizacji. Mam nadzieję, że MaxFloPlaY dalej będzie się rozwijać i piąć w górę!

– Oświadczył na swoim blogu Bartosz ‚Bartas’ Tritt

Wraz z Bartoszem z MaxFloPlaY odszedł manager dywizji FIFA – Michał ‚majki’ Dudko. To bez wątpienia bolesna strata, tak samo jak w przypadku Bartasa, dla organizacji. Majki w MFP przebywał już od dwóch lat, dzięki swemu doświadczeniu przez tak długi okres czasu budował i rozwijał tą organizację, do obecnie prezentowanego poziomu. Przykre że tak dobry zawodnik jak Bartas opuszcza organizację MaxFloPlay, w bez wątpienia najlepszym dla niej momencie (po uzyskaniu tak dobrych partnerów).  Nowym domem Bartosza oraz Michała będzie drużyna DragonBorns.

W MaxFlo niedawno stuknęło mi 2-lecie jak z razem z chłopakami z zarządu wypruwaliśmy z siebie żyły, żeby jak najlepiej móc gaming wypromować. Interesowało nas, żeby być zauważanym nie tylko na polskim podwórku, ale przede wszystkim za granicą. Po tym jak sam z Bartkiem pojawiłem się na kilku lanach wiem, że to się udało. Udało się zrobić naprawdę bardzo wiele i myślałem, że MaxFloPlaY będzie to tak naprawdę 1 poważny punkt na mojej esportowej mapie i już ostatni w jakim będę dawał z siebie wszystko dla dobra organizacji. Los widocznie chciał inaczej, bo dał ofertę, z której postanowiliśmy wspólnie z Bartasem skorzystać. Powiedzenie mówi, że kto nie ryzykuje ten nie ma. Dlatego już niedługo się dowiecie dla kogo teraz będziemy działali. A o MaxFloPlaY zawsze będę wszystkim jak najlepiej mówił, że jest to najlepszy zespół w Polsce dla graczy do rozwijania swoich umiejętności i wypływania na szerokie wody. Dzięki wszystkim za te 2 lata działania, a przede wszystkim Masterowi, który tak naprawdę jako jedyny oprócz mnie jest chyba osobą, której zapał przez te 2 lata do esportu ani na jotę się nie zmienił. Cały czas ta sama zajawka i pasja. To się ceni! Jako, że sam to budowałem to mam nadzieję, że 2013 rok będzie kolejnym krokiem naprzód dla MaxFlo w budowaniu swojej silniej pozycji na polskim rynku. Również na koniec nie mógłbym nie wspomnieć o moich byłych już w tym momencie podopiecznych. Róbcie dalej taką dobrą robotę jaką robicie a to na pewno się Wam opłaci! Trzymajcie się wszyscy.

– Oświadczył Michał ‚majki’ Dudko dla MaxFloPlaY

Miejmy nadzieje iż tam, będą oni mogli dalej rozwijać swoje umiejętności i prężnie brnąć do osiągnięcia swoich marzeń. Powodzenia!

Leave a Reply