Pawcio w szeregach ALSEN Team!

Posted by Szymon Czekaj On Styczeń 11, 2013 ADD COMMENTS

Paweł „Pawcio” Watemborski – na rodzimej scenie sportów elektronicznych znany jako „działacz esportowy”, postanowił powrócić do czynnego uczestnictwa w naszej społeczności. Od 2009 roku, do 23 listopada 2012 roku, był ściśle związany z organizacją UniversalSoldiers, po czym postanowił zrezygnować z funkcji managera i swój czas przeznaczyć w pełni na życie prywatne.

W oświadczeniu dla UniversalSoldiers napisał:

Przychodzi czas kiedy priorytety w życiu znacznie się zmieniają i na pierwszym miejscu stawia się już prawdziwą pracę, naukę i życie prywatne, tak też jest ze mną. Rezygnacja z Managera UniversalSoldiers nie przychodzi mi łatwo gdyż spędziłem tutaj bardzo dużo czasu, i to dzięki tej organizacji zawdzięczam wszystko czego do tej pory doświadczyłem…

Stagnacja, którą doświadczył Paweł Watemborski nie trwała nawet dwóch miesięcy. Po turnieju GameFestival, postanowił ponownie wykorzystać swoje administracyjne doświadczenie, jednak tym razem pracować będzie dla organizacji ALSEN Team. Obecnie, jego głównym zadaniem będzie poprowadzenie stoiska podczas Intel Extreme Masters Katowice, jednak obie strony liczą na kontynuacje współpracy po zakończeniu eventu.

Chciałem na jakiś czas odpocząć od eSportu, jednak podczas GameFestival wrociły wspomnienia i zachciałem ponownie wrocic. Propozycji było wiele jednak zadecydowała atmosfera i możliwość pracy z dobrymi znajomymi z którymi zawsze się dobrze bawię podczas imprez Lanowych. Myślę że po Intel Extream Masters nasza współpraca będzie się jeszcze lepiej układała, postaram się popracować nad PR w moim nowym „domu”.

– Oświadczył Paweł „Pawcio” Watemborski.

Jest mi niezmiernie miło powitać Pawła w naszych progach, jak sam napisał nie ma lepszej pracy jak praca ze znajomymi , nie ukrywam że jego osoba to wielkie wzmocnienie dla naszej organizacji, gdzie każdego dnia każdy z nas wkłada 100 % siebie w to co robimy. Tak jak zawsze w US robił to Paweł. Pozostaje mi tylko na koniec dodać Witamy Cię Pawcio .

– Skomentował całe wydarzenie Maciej  „AmaroW” Pałac.

 

Leave a Reply