Clan Poland pozyskuje nową drużynę Laegue of Legends!

Posted by Szymon Czekaj On Styczeń 5, 2013 ADD COMMENTS

Organizacja sportów elektronicznych  Clan Poland ponownie postanowiła wcielić w swe szeregi drużynę League of Legends. Tym razem są to mniej znani gracze, których kojarzyć możemy głównie z internetowych turniejów GoPL4LoL, organizowanych przez ligę Electronic Sports League.

Bez wątpienia, ten młody skład dopiero zaczyna swoją przygodę z profesjonalnym e-sportem. Włodarze CPL wierzą jednak, iż ich nowi reprezentanci podołają stawianym im wyzwaniom. Drużyna, składa się z utalentowanych zawodników, dla których wstąpienie w szeregi Clan Poland to kolejna motywacja do coraz lepszej gry.

Młoda, rozwijająca się drużyna League of Legends, która z czasem będzie w stanie walczyć o czołowe lokaty w Europie!

– Clan Poland

Nowym managerem drużyny został znany komentator turniejowy i osoba ściśle powiązana ze sceną LoL’a –  Mariusz „Manieq” Dziarmaga.

Niestety, nowy skład CPL nie zdołał zakwalifikować się na finały Sezonu 3, co nie zmienia faktu, iż jest godnym uwagi team’em w nadchodzących rozgrywkach online jak i offline. Miejmy nadzieję że z biegiem czasu i narastającym doświadczeniem, tego młodego zespołu, będą oni w stanie rywalizować z najlepszymi na arenie międzynarodowej i co najważniejsze, będą odnosili sukcesy.

 

Nowy skład Clan Poland.LoL

 

 Maciek „Gizys” B. – Top

 Piotr „Wuroth” R. – Jungle

 Adrian „Skajt” N. – AP

 Patryk „Lajtowy” D. – AD Carry

 Cezary „Vertinal” S. – Support

 


Leave a Reply