PGC back!?

Posted by Szymon Czekaj On Grudzień 30, 2012 ADD COMMENTS

Krótki, aczkolwiek treściwy tytuł tego wpisu przedstawia obecną sytuację, jednego z najstarszych gamingów na polskiej scenie e-sportu –  Polish Game Control. Z informacji przedstawionych na witrynie internetowej poświęconej PGC możemy wywnioskować iż nastąpiła kolejna reaktywacja owej organizacji.

Całością zarządzają obecnie dwie osoby –  Wojciech „tey” Żelazny oraz  Kacper „sqaat” Zdunek, natomiast PR Managerem został  Bartosz „Bad_Religion” Radziwolski – znany głównie z pracy dla UniversalSoldiers. Zarząd PGC pozyskał również nową drużynę, która reprezentować ich będzie na platformie Counter-Strike:Global Offensive.

Obecny skład Polish Game Control.CS:GO

 Konrad ‚[B]dud1‚ Dudek
 Dawid ‚HOLY‚ Panek
 Tomasz ‚micro‚ Brodowski
 Cezary ‚MeMsoN‚ Ćwiek
 Łukasz ‚DeathClaw‚ Pikus

Za największe osiągnięcia powyższej piątki graczy możemy uznać m.in. zajęcie 5 miejsca na UKSW GameFestival 2012 Warszawa oraz PJWSTK GameFestival 2012 Warszawa jak i uplasowanie się na 4 pozycji podczas Mistrzostw Polski CS:GO 2012. Niedawno, w rozgrywkach organizowanych przez portal AllPlay – Night Cup 5on5 zajęli wysoką, trzecią lokatę.

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z dołączenia do tak znanej organizacji jaką jest PGC. Długo poszukiwaliśmy tego jedynego ‚domu’, ale nareszcie możemy powiedzieć – udało się! Ruszamy w nieco odświeżony składzie, pod skrzydłami nowego gamingu i z ogromnymi aspiracjami. Mamy nadzieję, że nasza współpraca z PGC zadowoli obie strony i będzie obfitowała w liczne sukcesy nie tylko na polskiej, ale również europejskiej scenie. Dziękujemy zarządowi za zaufanie i wsparcie, a z naszej strony obiecujemy, że tanio skóry nie sprzedamy i damy z siebie 101%!

– Oświadczył Konrad Dudek.

Leave a Reply