Z Mistral Multigaming do Absolute Legends!

Posted by Szymon Czekaj On Grudzień 28, 2012 ADD COMMENTS

Właściciele organizacji Absolute Legends całkiem niespodziewanie złożyli ofertę współpracy polskim graczom, którzy dotychczas występowali pod barwami francuskiego zespołu Mistral Multigaming. Bartosz „Quiet” Maćkowiak – manager drużyny – po kilkugodzinnej rozmowie z członkami swojego teamu, przyjął propozycję AL.

Parę tygodni temu dołączyliśmy do Mistral Tt, ale dzisiaj zdecydowaliśmy się przenieść do większej i popularniejszej organizacji. Praca z Adrienem, managerem mTL, była bardzo miła. Jest on jednym z najfajniejszych gości, jakich kiedykolwiek spotkałem. Choć wciąż na okresie próbnym, Adrien zaproponował nam wysłanie koszulek i sprzętu wcześniej, bo cała drużyna chciała odwiedzić IEM Poland. Naprawdę, polecam wszystkim ta francuską organizację.

Oferta AbsoluteLegends była nagła i niespodziewana. Po kilkugodzinnej rozmowie, zdecydowaliśmy się przenieść do aL. To dla nas duża szansa, bo granie po tagiem tak znanej i popularnej organizacji zdecydowanie pomoże w naszej karierze esportowej. Mam nadzieję, że nie rozczarujemy naszego nowego domu. Nasz pierwszy test nastąpi w styczniu, kiedy gramy online’owe kwalifikacje do Season3. Więc, jeśli nas lubicie, trzymajcie za nas kciuki!

– Oświadczył Bartosz „Quiet” Maćkowiak.

Polscy gracze coraz częściej wchodzą w skład europejskich drużyn. Świadczy to przede wszystkim o dobrej grze naszych rodaków. Szkoda tylko, że polskie multigamingi tracą na tych przedsięwzięciach. Tak czy inaczej, miejmy nadzieję iż nowi reprezentanci Absolute Legends na platformie League of Legends podołają wszystkim, stawianym im zadaniom.

Obecny skład dywizji AL.LOL:

 Piotr „Nicker” Muzolf – AP Carry
 Łukasz „HitooN” Dąbrowski – Top Lane
 Dawid „h0rse” Dąbrowski – AD Carry
 Tymoteusz „Tymek” Hołyński – Support
 Jacek „Trausi” Kurczych – Jungler
 Bartosz „Quiet” Maćkowiak – manager

 

Leave a Reply