GameHostingTalk.pl nowym partnerem naszego portalu!

Posted by Szymon Czekaj On Grudzień 26, 2012 ADD COMMENTS

Dzisiejszego dnia mam możliwość poinformowania Was – drodzy czytelnicy – o nowo nawiązanej współpracy z forum internetowym – GameHostingTalk.pl. Wydarzenie to jest skutkiem długotrwałych, lecz bardzo przyjemnych rozmów, które miałem przyjemność prowadzić z administracją tejże witryny.

Dla tych, którzy nie mieli jeszcze styczności z forum GameHostingTalk.pl – a z pewnością jest takich osób niewiele – przedstawię tematykę projektu.

GameHostingTalk.pl to forum internetowe skierowane głównie do graczy. Jest to istna baza informacji na temat hostingów serwerów gier oraz serwerów głosowych, vps i serwerów dedykowanych. Znajdziemy tam również tematy dotyczące ofert pracy, programowania, gier video oraz giełdę – gdzie zostają zamieszczone oferty dla osób prywatnych. Warto wspomnieć również o dziale Esport.

Forum zrzesza ponad 6,700 tyś. użytkowników, którzy w sumie napisali ponad 112 tyś. postów. Dlatego śmiem twierdzić iż GameHostingTalk.pl znajduje się w ścisłej czołówce for o tejże tematyce. Mam nadzieję iż współpraca po między naszymi projektami owocować będzie w obopólne korzyści, a już niebawem rozwiniemy ją jeszcze bardziej.

Z tego miejsca serdecznie zapraszam do częstego odwiedzania forum GameHostingTalk.pl

 

Leave a Reply